מברשות איפור

shutterstock_71917468

קוראות יקרות, עד כה דיברתי על איפור, איך להתאפר נכון ובחירת מוצרי איפור נבחרים, אך הגיע הזמן לדבר על הדבר החשוב מכל, על כלי העבודה שלנו, אלו שבזכותן אנחנו יכולות להגיע לתוצאות מדהימות באיפור ואני מדברת כמובן על מברשות איפור.

מברשת מקצועית ואיכותית מסייעת לנו למרוח את האיפור באופן אחיד, לטשטש וליצור מיזוג בין הצבעים באופן מושלם. אז למה שווה להשקיע במברשות איכותיות ולא אלו שמגיעות בסטים של צלליות?

מברשות איכותיות עמידות לאורך שנים רבות אם שומרים עליהם ומטפלים בהם כראוי, כמו כל כלי שעושי םבו שימוש בחיי היום יום שלנו. מברשות מקצועיות הן לא דבר זול והמבחר ממנו אפשר לבחור הוא עצום, לכן, להתחלה אני מציעה לכם להתמקד במברשות החשובות ביותר:

מברשת סומק, מברשת או ספוגית למייק אפ, מברשת להנחת צללית, מברשת לטשטוש צללית ומברשת איילינר, יש עוד המון סוגים של מברשות איפור אבל כל שאר המברשות פרט לאלה שצויינו, הן בגדר מותרות או למי שממש אוהבת להשקיע באיפור שלה.

איך בוחרים מברשת איפור?

איך תדעו מהי המברשת הטובה ביותר עבורכן? אין חכם כבעל ניסיון, לכן, פשוט צריך להתנסות עם מגוון מברשות. לכל אחת יש יד ואחיזה אחרת וכל אחת מתחברת לסגנון אחר ולכן רצוי שכל אחת תבחר את המברשת שהכי נוחה לה.
לפני שבוחרים מברשת חדשה, חשוב לדעת כמה דברים על סוגי המברשות. קיימים שני סוגים של מברשות:

1. מברשות משיער סינטטי.

2. מברשות משיער טבעי.

ישנה סטיגמה על מברשות סינטיות, שהן אינן טובות כמו המברשות משיער טבעי. אך לא כל הדבר.

כיום,עם התפתחות הטכנולוגיה המברשות המשולבות עם השיער הסינטטי המעובד טובות לא פחות ממברשות האיפור העשויות משיער טבעי.
ישנם גם יתרונות למברשת העשויה משיער סינטטי: המברשת מתייבשת יותר מהר בשטיפה, אין נשירה של שיערות, אקולוגי ואינו יוצר גירויים ואלרגיות.
אך כמובן חשוב לציין את יתרונות המברשת משיער טבעי: מברשת האיפור רכה יותר בדרך כלל ומחזיקה שנים רבות יותר.

אז בואו נעשה קצת סדר בבלאגן

בעיקרון, מברשות איפור סינטטיות מתאימות יותר למוצרי איפור נוזליים או קרמיים לדוגמא: איילינר, מייק אפ, צללית קרם ועוד.
לעומת זאת המברשת משיער טבעי תתאים יותר למוצרים יבשים כדוגמאת צלליות וסומק.
אך תזכרו שבאיפור אין חוקים, פשוט תדעו שמברשת משיער טבעי תחזיק פחות זמן אם תשתמשו בה למריחת מוצרים קרמיים.

טיפול ואחזקת מברשות האיפור:

יש לחפוף את מברשות האיפור הסינטטיות והטבעיות פעם בשבועיים, תלוי ברמת השימוש. את שיער המברשת יש לחפוף עם שמפו, כאשר המברשת מוטה כלפי מטה (להשתדל שלא להרטיב את ידית המברשת). כך לא יחלחלו מים לידית והמברשת תחזיק לאורך זמן. יש לסחוט את שאריות המים ולעצב את המברשת לצורתה המקורית. את המברשות יש לייבש במצב מאוזן, יש להניח אותן על שולחן כשהשיער מתייבש באוויר.
לא להבהל! המברשות משיער טבעי לפעמים משירות שערות ומורידות קצת צבע. יש לזכור שמדובר בעבודת יד וקורה שמשתחררות כמה שיערות. רופפות.

המלצה: אני התנסתי לאחרונה במברשות מעולות משיער סינטטי וכלל לא יקרות!
Real Technique
אלו מברשות מעולות הנמכרות במחירים סבירים לחלוטין! אפשר לקנות רק דרך האינטרנט בסטים או ביחידים, מכייון והן אינן נמכרות בארץ. לחברה סט מברשות מעולה לפנים וסט מעולה לעיניים. מגיע עם תיק אכסון מסודר כך שנוח לאחסן אותם בתיק לקחת לטיולים ולכל מקום בנוחות רבה.
לחצי כאן לקישור לאתר ממנו אפשר להזמין את המברשות.

שתפי אותי בהחלטה שקיבלת לגבי מברשת האיפור שלך.

שלכן,
שלי קליין